Švarūs pinigai

Rankų darbo muilas

Detaliau

8,00 €

Norėčiau

muiLini švarūs pinigai

Nesugalvojate, kaip originaliai padovanoti pinigus?

Štai gabalas muilo su skyle - specialiai susuktiems pinigams įdėti.

Rankų darbo muilas pinigams supakuojamas į dėžutę.

Užsisakius šį muilą, pagaminsiu lygiai tokį, kaip nuotraukoje - skaidrus su dekoru - širdele (širdelės spalvą nurodykite užsakymo komentare).

Šis muilas gali būti dekoruotas, kad tiktų bet kokiai progai - vestuvėms, krikšynoms, gimtadieniams ir t.t.. Dėl norimo dekoro susisiekite su manimi asmeniškai lina@muilina.lt arba mano Facebook paskyroje https://facebook.com/muilina.lt

Sudėtis: muilo bazė (Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Oleate, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glyceryl Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Thiosulfate, Sodium Citrate, Citric Acid, Trisodium Sulfosuccinate, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate, (+Titanium Dioxide baltoje bazėje), vandens pagrindo kosmetiniai dažai (be GMO, be alergenų), kosmetiniai kvapieji aliejai arba eteriniai aliejai (ea).

Muilo svoris ~200g. + ...g dekoras. (priklausomai nuo dekoro kaina gali 6iek tiek keistis).

DĖMESIO! Muiliukų pagaminimo terminas trunka nuo 1 savaitės (kartais gali būti ir 2sav. ar daugiau). Dėl konkrečių terminų ar kitų užsakymo detalių galite susisiekti su manimi asmeniškai lina@muilina.lt arba mano Facebook paskyroje https://facebook.com/muilina.lt

muiLina rankų darbo muilas - tai labai miela, kvapni, praktiška ir universali dovanėlė, kuri tinka visiems, nepaisant amžiaus, lyties ar gyvenimo būdo, o visų svarbiausia - neliks dulkėti stalčiuje, nes juk prausiamės ir muilą naudojame visi!

Rankų darbo muilo dovana tinka bet kokia proga - gimtadienio, krikštynų, vestuvių, ar visai be progos, o taip pat ir sau pasilepinti!

Lietuvoje vis labiau populiarėja tradicija savo šventės svečiams įteikti po simbolinę padėkos dovanėlę už tai, kad Jums svarbią dieną buvo su Jumis. Tam puikiai tiks muiLina muiliukai!

muiLina gamina ir organiškus muilus beu muiliukus, kurie tinka net pačioms mažiausioms rankytėms ir mažųjų maudynes paverčia dar smagesnėmis. Dėl organiškų muiliukų užsakymo susisiekite su manimi asmeniškai lina@muilina.lt arba mano Facebook paskyroje https://facebook.com/muilina.lt

Mielai išmuiLinsiu Jus visus!

Atsiliepimų nėra

Parašyti savo atsiliepimą

Švarūs pinigai

Švarūs pinigai

Rankų darbo muilas

Parašyti savo atsiliepimą

10 other products in the same category: