Šuniškas rinkinukas

muiLinas šuniškas rinkinukas

Detaliau

4,00 €

Norėčiau

Rankų darbo muilas.

Pati geriausia dovanėlė ateinančių šuns metų proga.

Šunišką rinkinuką sudaro: muiLinas šuniukas (~40g) ir muiLina pėdutė (~35g). Muiliukai supakuoti rudoje kartoninėje dėžutėje ir perrišti virvele ar kaspinėliu.

Norimas spalvas ir kvapus pažymėkite užsakymo komentare, kitu atveju spalvos ir kvapai bus parinkti atsitiktinai.

Sudėtis: muilo bazė (Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Oleate, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glyceryl Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Thiosulfate, Sodium Citrate, Citric Acid, Trisodium Sulfosuccinate, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate, (+Titanium Dioxide baltoje bazėje), vandens pagrindo kosmetiniai dažai (be GMO, be alergenų), kosmetiniai kvapieji aliejai arba eteriniai aliejai (ea).

DĖMESIO! Muiliukų pagaminimo terminas trunka nuo 1 savaitės (kartais gali būti ir 2sav. ar daugiau). Dėl konkrečių terminų ar kitų užsakymo detalių galite susisiekti su manimi asmeniškai lina@muilina.lt arba mano Facebook paskyroje https://facebook.com/muilina.lt

muiLina rankų darbo muilas - tai labai miela, kvapni, praktiška ir universali dovanėlė, kuri tinka visiems, nepaisant amžiaus, lyties ar gyvenimo būdo, o visų svarbiausia - neliks dulkėti stalčiuje, nes juk prausiamės ir muilą naudojame visi!

muiLina gamina ir organiškus muilus beu muiliukus, kurie tinka net pačioms mažiausioms rankytėms ir mažųjų maudynes paverčia dar smagesnėmis. Dėl organiškų muiliukų užsakymo susisiekite su manimi asmeniškai lina@muilina.lt arba mano Facebook paskyroje https://facebook.com/muilina.lt

Mielai išmuiLinsiu Jus visus!

Atsiliepimų nėra

Parašyti savo atsiliepimą

Šuniškas rinkinukas

Šuniškas rinkinukas

muiLinas šuniškas rinkinukas

Parašyti savo atsiliepimą

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

3 other products in the same category: