Mažutė eglutė arba Kalėdų senelis

Miela muiLina mažutė Kalėdų eglutė arba mažas Kalėdų senelis

Detaliau

  • Eglutė
  • Kalėdų senelis

1,30 €

Norėčiau

Rankų darbo muilas.

Muilina mažutė Kalėdų eglutė arba nedidukas muiLinas Kalėdų senelis - kvapni dovanėlė gražiausių žiemos švenčių proga.

Norimą Kalėdų eglutės ar Kalėdų senelio spalvą bei kvapą galite pasirinkti. Jei norite skaidraus muiliuko - įrašykite tai užsakymo komentare.

Muiliukai supakuoti šventiškuose Kalėdiniuose maišeliuose.

Sudėtis: muilo bazė (Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Oleate, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glyceryl Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Thiosulfate, Sodium Citrate, Citric Acid, Trisodium Sulfosuccinate, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate, (+Titanium Dioxide baltoje bazėje), vandens pagrindo kosmetiniai dažai (be GMO, be alergenų), kosmetiniai kvapieji aliejai arba eteriniai aliejai (ea).

Skaidrus muilas bus intensyvesnės, sodresnės spalvos, matinis - švelnesnės.

Jei norite skaidraus muiliuko, nurodykite tai užsakymo komentare ar parašykite el. paštu lina@muilina.lt

Svoris ~15g.

Dydis ~4 x 3cm.

DĖMESIO! Muiliukų pagaminimo terminas trunka nuo 1 savaitės (kartais gali būti ir 2sav. ar daugiau). Dėl konkrečių terminų ar kitų užsakymo detalių galite susisiekti su manimi asmeniškai lina@muilina.lt arba mano Facebook paskyroje https://facebook.com/muilina.lt

muiLina rankų darbo muilas - tai labai miela, kvapni, praktiška ir universali dovanėlė, kuri tinka visiems, nepaisant amžiaus, lyties ar gyvenimo būdo, o visų svarbiausia - neliks dulkėti stalčiuje, nes juk prausiamės ir muilą naudojame visi!

muiLina gamina ir organiškus muilus beu muiliukus, kurie tinka net pačioms mažiausioms rankytėms ir mažųjų maudynes paverčia dar smagesnėmis. Dėl organiškų muiliukų užsakymo susisiekite su manimi asmeniškai lina@muilina.lt arba mano Facebook paskyroje https://facebook.com/muilina.lt

Mielai išmuiLinsiu Jus visus!

Atsiliepimų nėra

Parašyti savo atsiliepimą

Mažutė eglutė arba Kalėdų senelis

Mažutė eglutė arba Kalėdų senelis

Miela muiLina mažutė Kalėdų eglutė arba mažas Kalėdų senelis

Parašyti savo atsiliepimą

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

19 other products in the same category: