Tulpė

Rankų darbo muilas.

Detaliau

3,00 €

Norėčiau

muiLina tulpė.

Labai pavasariška, labai graži ir realistiška. Labai muiLina..

Tulpės kotelis visuomet gaminamas žalias, o žiedas - Jūsų pasirinktos spalvos.

Nurodyta kaina į dėžutę įpakuoto muiliuko. Dėl padėkos kortelių ar kitokio įpakavimo kreipkitės lina@muilina.lt arba pažymėkite užsakymo pastabose. Neparašius norimo padėkos kortelių teksto, korteles prikabinsime su standartiniu tekstu: Ačiū, kad esate kartu!

Sudėtis: muilo bazė (Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Oleate, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glyceryl Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Thiosulfate, Sodium Citrate, Citric Acid, Trisodium Sulfosuccinate, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate, (+Titanium Dioxide baltoje bazėje), vandens pagrindo kosmetiniai dažai (be GMO, be alergenų), kosmetiniai kvapieji aliejai arba eteriniai aliejai (ea).

Muilo svoris ~55g.

Tulpės ilgis ~8cm.

DĖMESIO! Muiliukų pagaminimo terminas trunka nuo 1 savaitės (kartais gali būti ir 2sav. ar daugiau). Dėl konkrečių terminų ar kitų užsakymo detalių galite susisiekti su manimi asmeniškai lina@muilina.lt arba mano Facebook paskyroje https://facebook.com/muilina.lt

muiLina rankų darbo muilas - tai labai miela, kvapni, praktiška ir universali dovanėlė, kuri tinka visiems, nepaisant amžiaus, lyties ar gyvenimo būdo, o visų svarbiausia - neliks dulkėti stalčiuje, nes juk prausiamės ir muilą naudojame visi!

Rankų darbo muilo dovana tinka bet kokia proga - gimtadienio, krikštynų, vestuvių, ar visai be progos, o taip pat ir sau pasilepinti!

Lietuvoje vis labiau populiarėja tradicija savo šventės svečiams įteikti po simbolinę padėkos dovanėlę už tai, kad Jums svarbią dieną buvo su Jumis. Tam puikiai tiks muiLina muiliukai!

muiLina gamina ir organiškus muilus beu muiliukus, kurie tinka net pačioms mažiausioms rankytėms ir mažųjų maudynes paverčia dar smagesnėmis. Dėl organiškų muiliukų užsakymo susisiekite su manimi asmeniškai lina@muilina.lt arba mano Facebook paskyroje https://facebook.com/muilina.lt

Mielai išmuiLinsiu Jus visus!

Atsiliepimų nėra

Parašyti savo atsiliepimą

Tulpė

Tulpė

Rankų darbo muilas.

Parašyti savo atsiliepimą

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

30 other products in the same category: