Mažytis drugelytis

muiLinas drugelytis.

Detaliau

0,90 €

Norėčiau

Rankų darbo muilas

Mažulytis mielas muiLinas drugelytis. 

Nurodyta kaina įpakuoto muiliuko su rankų darbo kaspinėliu bei, jūsų pageidavimu, padėkos kortele. Dėl padėkos kortelių ar įpakavimo kreipkitės lina@muilina.lt arba pažymėkite užsakymo pastabose. Neparašius norimo padėkos kortelių teksto, korteles prikabinsime su standartiniu tekstu: Ačiū, kad esate kartu!

Sudėtis: muilo bazė (Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Oleate, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glyceryl Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Thiosulfate, Sodium Citrate, Citric Acid, Trisodium Sulfosuccinate, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate, (+Titanium Dioxide baltoje bazėje), vandens pagrindo kosmetiniai dažai (be GMO, be alergenų), kosmetiniai kvapieji aliejai arba eteriniai aliejai (ea).

Skaidrus muilas bus intensyvesnės, sodresnės spalvos, matinis - švelnesnės.

Jei norite skaidraus muiliuko, nurodykite tai užsakymo komentare ar parašykite el. paštu lina@muilina.lt

Muiliuko dydis ~3x3,5x1,3cm

Muiliuko svoris ~10g.

DĖMESIO! Muiliukų pagaminimo terminas trunka nuo 1 savaitės (kartais gali būti ir 2sav. ar daugiau). Dėl konkrečių terminų ar kitų užsakymo detalių galite susisiekti su manimi asmeniškai lina@muilina.lt arba mano Facebook paskyroje https://facebook.com/muilina.lt

muiLina rankų darbo muilas - tai labai miela, kvapni, praktiška ir universali dovanėlė, kuri tinka visiems, nepaisant amžiaus, lyties ar gyvenimo būdo, o visų svarbiausia - neliks dulkėti stalčiuje, nes juk prausiamės ir muilą naudojame visi!

Rankų darbo muilo dovana tinka bet kokia proga - gimtadienio, krikštynų, vestuvių, ar visai be progos, o taip pat ir sau pasilepinti!

Lietuvoje vis labiau populiarėja tradicija savo šventės svečiams įteikti po simbolinę padėkos dovanėlę už tai, kad Jums svarbią dieną buvo su Jumis. Tam puikiai tiks muiLina muiliukai!

muiLina gamina ir organiškus muilus beu muiliukus, kurie tinka net pačioms mažiausioms rankytėms ir mažųjų maudynes paverčia dar smagesnėmis. Dėl organiškų muiliukų užsakymo susisiekite su manimi asmeniškai lina@muilina.lt arba mano Facebook paskyroje https://facebook.com/muilina.lt

Mielai išmuiLinsiu Jus visus!

Atsiliepimų nėra

Parašyti savo atsiliepimą

Mažytis drugelytis

Mažytis drugelytis

muiLinas drugelytis.

Parašyti savo atsiliepimą

30 other products in the same category: